Lõppastme kiirkursus “Libedasõit”

Tere tulemast lõppastme koolitusse “Libedasõit” Express Autokoolis!

Meie lõppastme koolitus “Libedasõit” on oluline samm täieliku juhiloa saamise teekonnal. Programm hõlmab keskkonnasõbraliku juhtimise teoreetilist ettevalmistust ja praktilist sõitu libedatel teedel, kestusega 2 tundi 15 minutit.

Lisaks pakume ökosõidu tundi, et omandada olulisi teadmisi ja oskusi keskkonnasõbraliku juhtimise kohta, ning libedate teede sõidutundi, et õppida turvalist autoga manööverdamist libedatel teedel ning kuidas toime tulla erinevate teeolude ja takistustega. See kõik aitab teil saada valmis kõikideks väljakutseteks, mis võivad teedel ette tulla.

Meie lõppastme koolituse praktiline osa toimub Tallinnas, LaitseRallyParkis. Pakume kiirkursusi, mis on turul kõige kiiremad – saate juba järgmiseks tööpäevaks* registreeruda ja alustada oma õppimist. Ärge jätke oma juhilubade saamise unistusi ootele – liituge meiega ja saage osa meie tõhusast lõppastme koolitusprogrammist!

* Registreerumine järgmiseks tööpäevaks on võimalik ainult nädala sees.

Lõppastme kiirkursus Express Autokoolis

Lõppastme koolituse Õppimise etapid

Alusta oma sõiduõppe teekonda ja registreeru kursusele juba täna!