Hinnakiri

Tere tulemast Express Autokooli hinnakirja lehele!

Meie autokool pakub mitmekesiseid koolitusi ja teenuseid, et aidata teil saavutada oma eesmärke autojuhina. Olgu teie eesmärk saada A või B kategooria load, osaleda libedasõidu koolitusel või läbida lõppastme koolitus, meil on teie jaoks sobivad võimalused.

Lisaks pakume ka teisi teenuseid, sealhulgas esmaabi koolitusi ja erinevaid autokooli teste, et tagada teie ettevalmistus ja ohutus teedel.

Kui soovite rohkem teavet meie koolituste kohta või soovite broneerida oma koha, võtke julgelt meiega ühendust! Meie professionaalne meeskond on siin, et teid aidata ja toetada teie autoteekonnal.

Express Autokooli hinnakiri

* P.S. Lõplikud hinnad kehtivad kohustuslikele programmidele ja ei sisalda täiendavaid sõidutunde. Kui teil on küsimusi või soovite individuaalset hinnapakkumist, ärge kartke meiega ühendust võtta.