A kategooria kiirkursus (Varsti Tulemas)

Tere tulemast meie A ja A2 kategooria lehele!

Meie koolis pakume laias valikus kursusi, sealhulgas A2 kategooria ja A kategooria koolitusi. A2 kategooria lubab juhtida mootorrattaid, mille mootori töömaht on ≥ 400 cm3 ja A kategooria annab õiguse juhtida mootorrattaid, kus mootori töömahu piirangud puuduvad.

Mis teeb meie motokooli eriliseks? Meie kiirkursused võimaldavad sul omandada õigused vaid 2 nädalaga, võrreldes teiste motokoolidega, kus protsess võtab kauem aega.

Lisaks sellele, et meie programm on kiire, pakume ka kvaliteetset koolitust, mida viivad läbi kogenud instruktorid. Oleme siin, et toetada sind igal sammul sinu teekonnal A kategooria mootorrattajuhtimisõiguste saamiseks. Ära oota kauem – liitu meiega juba täna ja saa oma mootorrattajuhtimise unistus teoks kiiremini kui kunagi varem!

A kategooria, A1 kategooria, A2 kategooria Express Autokool

A kategooria õppimise etapid

Millised A kategooria load on minu jaoks sobivad?

A1 kategooria load Express Autokool

A1 kategooria

• Võimsus ≥ 11 kW

• Mootori töömaht ≥ 125 cm3

• Alates 16. eluaastast

A1 kategooria load on suunatud noortele ja/või algajatele mootorratturitele, pakkudes võimalust juhtida väikese võimsusega mootorrattaid, mille maksimaalne võimsus ei ületa 11 kW ja mille kaal on suhteliselt väike. Sellesse kategooriasse kuuluvad tavaliselt ka skuutrid ja mopeedid.

A2 kategooria load Express Autokool

A2 kategooria

• Võimsus ≥ 35 kW
  • Mootori töömaht ≥ 400 cm3

• Alates 18. eluaastast

A2 kategooria load on mõeldud rohkem kogenud mootorratturitele, võimaldades neil juhtida mootorrattaid, mille maksimaalne võimsus ei ületa 35 kW või mille võimsuse suhe tühikäigu suhtes ei ületa 0,2 kW/kg. A2 kategooria load on piiratud teatud tüüpi mootorrataste suhtes, näiteks mootorrataste puhul, millel on kindel mootoritüüp või vedrustus.

A kategooria load Express Autokool

A kategooria

• Võimsus ≤ 35 kW

• Mootori suuruse piiranguid pole

• Alates 24. eluaastast *

A kategooria koolitus avab ukse juhtimaks kõiki mootorrattaid.

* Või alates 20-aastasest east, tingimusel, et A2 kategooria load on olnud vähemalt 2 aastat.

Meie klassid

Ehitajate tee 108

Virbi 8

Alusta oma sõiduõppe teekonda ja registreeru kursusele juba täna!