B kategooria kiirkursus

Tere tulemast B kategooria E Autokooli kiirkursustele!

Express Autokooli programm on loodud selleks, et õpetada teid turvaliselt ja oskuslikult juhtima sõidukeid. Meie intensiivne B kategooria E autokoolitus hõlmavad mitmeid olulisi teemasid, nagu liiklusseadused, juhi vastutus, automehaanika põhitõed ja turvalise juhtimise meetodid.

Meie B kategooria E autokooli kiirkursused on tuntud oma kiiruse ja tõhususe poolest. Oleme uhked selle üle, et saame pakkuda kõige kiiremat teejuhatust B kategooria juhilubade saamiseks turul. Meie B kategooria E autokoolitus võib olla läbitud vaid 4 nädalaga, võimaldades teil kiiresti ja mugavalt alustada oma sõiduteekonda.

Lisaks kvaliteetsele õpetamisele ja kiirele tempole pakume ka kogenud instruktoreid, kes on valmis pakkuma praktilist õpetust ja kasulikke nõuandeid, et tagada teie edukas areng juhina.

Registreeruge juba täna, et alustada oma teekonda turvalise ja oskusliku juhina!

B kategooria Express Autokool

B kategooria Õppimise etapid

Mis on B kategooria juhiluba?

Piiratud juhtimisõigusega juhiluba

B kategooria juhiluba võimaldab 16- ja 17-aastastel isikutel sõidukeid juhtida, kuid piiratud juhtimisõigusega. Kursusele registreerumiseks peab taotleja olema vähemalt 15 ja pool aastat vana. Piiratud õigusega saate sõidukit juhtida ainult koos vanema või nõusoleku saanud isikuga, kellel on kehtiv B kategooria juhiluba vähemalt 2 aastat ning kes ei ole alkoholi mõju all. Piiratud juhtimisõigusega juhiluba kehtib vaid Eesti piires.

Esmane juhiluba

Esmase juhiloa saamiseks võib eksamit sooritada 3 kuud enne 18-aastaseks saamist, kuid juhiluba antakse välja alles pärast 18. sünnipäeva. Esmane juhiluba kehtib 2 aastat. Isikud, kelle staaž on alla 2 aasta, võivad juhtida sõidukeid kiirusega kuni 90 km/h ning peavad oma sõiduki tähistama rohelise vahtralehe märgiga.

Täielik juhiluba

Pärast esmase juhiloa kehtivusaja lõppu saab täieliku juhiloa saamiseks läbida lõppastme koolituse “Lõppastme koolitus”. Kui viimase 12 kuu jooksul on rikutud liikluseeskirju, tuleb läbida uuesti ka teooriaeksam. Täieliku juhiloa kehtivusaeg on 10 aastat ning kiirusepiirangud on nüüd määratletud ainult liikluseeskirjades, mitte rohelise vahtralehe märgiga tähistamisega.

Meie klassid

Mustamäe Express Autokool

Ehitajate tee 108

Lasnamäe Express Autokool

Virbi 8

Kesklinn Express Autokool
Kesklinn

Varsti Tulemas

Alusta oma sõiduõppe teekonda ja registreeru kursusele juba täna!