Защита & Условия

Isikuandmete kaitse on meie jaoks äärmiselt oluline. Oleme pühendunud tagama teie privaatsuse ja isikuandmete turvalisuse. Siin on mõned olulised punktid, mida peaksite teadma meie privaatsustingimustega seoses:

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebilehe expressautokool.ee isikuandmete vastutav töötleja on Express Autokool OÜ. Kogume ja töötleme teie isikuandmeid ainult seaduslike eesmärkide ja õiguslike aluste alusel.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Me töötleme teie nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi, kauba kohaletoimetamise aadressi, pangakonto numbrit ja muid olulisi andmeid, mis on vajalikud teie tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE EESMÄRK

Teie isikuandmeid kasutatakse peamiselt teie tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Lisaks võime kasutada teie andmeid ka statistilistel eesmärkidel ja paremate teenuste pakkumiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil või juriidilise kohustuse täitmiseks.

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Teie isikuandmeid võidakse edastada ainult vajalikel juhtudel meie volitatud töötlejatele, näiteks kulleritele ja raamatupidajatele, tagamaks teile parim teenus.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Tagame teie isikuandmete turvalisuse ning rakendame asjakohaseid turvameetmeid, et kaitsta neid volitamata ligipääsu eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE

Teil on õigus tutvuda oma isikuandmetega ja teha vajadusel parandusi meie veebilehel või võttes ühendust meie klienditoega.

NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui te ei soovi enam saada otseturundusteateid või soovite oma nõusoleku tagasi võtta, võtke meiega ühendust ja me koheselt tegutseme vastavalt teie soovile.

VAIELDUSTE LAHENDAMINE

Kui teil on mingeid küsimusi või muresid seoses oma isikuandmetega, võtke meiega ühendust ja me aitame teid lahendada kõikvõimalikud vaidlused või mured.

Me hoolime teie privaatsusest ja oleme alati valmis vastama kõikidele teie küsimustele seoses isikuandmete töötlemisega.

KÜPSISED

MIS ON KÜPSISED?

Meie veebileht kasutab küpsiseid (inglise keeles “cookie”). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk Teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab Teie arvutis olevasse küpsiste faili. Küpsised võimaldavad meie veebilehel pakkuda Teile paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne.

Kui jätkate meie veebilehe kasutamist, siis nõustute ühtlasti küpsiste kasutamisega.

Kui Te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Teie arvutisse, siis võite need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvestata ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid korralikult toimida.

MEIE VEEBILEHEL KASUTATAVAD KÜPSISED

Väga vajalikud küpsised

Neil küpsistel on oluline roll meie saidi töös. Näiteks kuuluvad siia küpsised, mille abil saate liikuda õigetele lehtedele, kui teeme veebisaidi töös uuendusi.

Talitlusküpsised

Need küpsised koguvad teavet, kuidas külastajad kodulehte kasutavad. Nii saame teada, kui on ilmnenud mõni viga. Me ei kogu otsest kasutajat tuvastavat teavet, vaid anonüümseid andmeid. Kasutame seda teavet ainult veebisaidi töö täiustamiseks.